Pomóż Michałkowi Gral choremu m.in. na Zespół Downa
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na Pomóż Michałkowi Gral choremu m.in. na Zespół Downa. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...


...Apel o Pomoc...
Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc
oraz wsparcie finansowe
w leczeniu i rehabilitacji mojego synka.


Michałek urodził się z Zespołem Downa. Leczę go na Astmę oskrzelową, Alergie, Niedoczynność tarczycy, Niezborność nadwzroczną obu oczy drugiego stopnia i Kamicę woreczka żółciowego. Jego rekonwalescencja jest bardzo kosztowna.

Michaś pomimo chorób, jest dzieckiem spokojnym, pogodnym, kochającym lubiącym towarzystwo dzieci i zabawy z nimi. Od września 2009r. uczęszcza do przedszkola - zgodnie ze wskazaniami z poradni psychologiczno-pedagogicznej. Ma bardzo opóźniony rozwój mowy, jeszcze nie mówi dobrze.

Leczę go u endokrynologa, pulmonologa, neurologa, gastrologa i okulisty w mieście, które jest położone około 70 km. od miejsca zamieszkania.

Jeżdżę z synem na rehabilitację, po której robi pomału postępy oraz jeździmy do logopedy i psychologa. Michał ma również zalecane ćwiczenia z programem logopedycznym (mówiące obrazki) które pomagają mu w koncentracji na zadaniu, wzmacnia motywację do pracy, a także pomaga w prawidłowym kształtowaniu pojęć mowy i myślenia.

Wielkim marzeniem, jest posiadanie laptopa by mógł efektywnie wykorzystać program logopedyczny zakupiony przez fundacje "Pomagamy z Uśmiechem"

Moja sytuacja materialna jest trudna. Utrzymuję się ze świadczenia pielęgnacyjnego i zasiłku pielęgnacyjnego. Ze względu na opiekę nad synkiem, nie mogę podjąć żadnej pracy zarobkowej. Jestem matką samotnie wychowującą niepełnosprawnego syna. Po jego urodzeniu, ojciec zostawił nas i zerwał jakiekolwiek kontakty - wyrzekł się syna. Nieraz brakuje mi pieniędzy.

Dla Państwa jest tylko dzieckiem, dla mnie jest całym światem!
Z poważaniem Grażyna Gral

...posłuchaj...
...Tłumacz strony...
...Filmy o Michałku ...
...Kontakt i Adres...
...Szukaj na stronie...
...Logowanie...
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Copyright © 2010 Michał Gral | Pomagamy.Dbv.Pl - POMOC dla dzieci


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl